עוד עלינו

ברוכים הבאים לדורון אשכנזי

דורון אשכנזי מעצב ויוצר מוביל המשפיע על האופנה הישראלית כבר שני עשורים.
העיצוב האיטלקי המוקפד, ערכי הלבוש של התרבות הים תיכונית, והרחוב התל אביבי, 
נפגשים אצל דורון ויוצרים שפה חדשה: חייטות אורבנית.
חייטות של בדים איכותיים, תפירה מדויקת, גזרות קלאסיות ומומחיות רבת שנים, ואורבניות שמערבבת ישן וחדש, מלוכלך ונקי, צבעוני ואפרורי, נוצץ ועמום, תרבותי ושכונתי.
שכבה על שכבה, צבע על צבע, הכול מתערבב יחד, ומגיע לשולחן העבודה, נחתך ונתפר בקפידה ובתשומת לב. 
המראה, מתרחק מטרנדים חולפים, כדי להישאר נכון ורלוונטי תמיד והפריט שמיוצר בסדרות קטנות שומר על ערכו ונשאר מיוחד ונדיר.
בקולקציות מנעד רחב של חליפות לחתן ובגדי גברים מכופתרים ומשוחררים. אנחנו מזמינים אתכם לגבש נוכחות שהולמת אתכם עבור כל מטרה, מאירוע חגיגי ונוצץ, חתונה, ועד ליומיום, קז'ואל, נינוח.

 

דורון אשכנזי רגע של נחת

 

 

לקוחות מגיעים אלינו בזכות וגם בגלל ש...

אנחנו אוהבים בגדים ואנשים יותר, והם מרגישים את זה, אולי זו קלישאה אבל… השירות אצלנו הוא מעבר לחיוך, זה הזיהוי של מה בדיוק מתאים לך.
בגלל ובזכות כל אלו 90% מהלקוחות של דורון אשכנזי הם חבר שמביא חבר שמביא חבר…

 

מעבר לאופנה ועוד

[toggles class="yourcustomclass"]
[toggle title="אני מאמין"]
אנחנו מאמינים שיצירתיות והקפדה הולכים יד ביד עם תשוקה, איכות, שירות וחיוך, הם יוצרים אופנה ובגדים עם ערך מוסף כזה שנותן, עוד צבע, עומק ואולי גם נגיעה של אושר לחייהם של אנשים.
אנחנו גם מאמינים שמראה שמתרחק מטרנדים חולפים, שומר על ערכו ונשאר מיוחד ונדיר הוא כאן כדי להישאר נכון ורלוונטי תמיד – timeless
[/toggle]
[toggle title="עיצוב תלבושות"]
במקביל לניהול מותג האופנה הנושא את שמו, מעצב דורון אשכנזי תלבושות לסרטי קולנוע, מופעי מוזיקה, תאטרון ומחול ותלבושות לטקסים שונים. במהלך השנים דורון אשכנזי עבד ועיצב עבור אמנים ויוצרים בין המובילים בארץ.
[/toggle]
[toggle title="בצלאל הדור הבא"]
דורון אשכנזי: מרצה במחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל, ומלווה פרויקטים לבגדי גברים.
"אני מאמין שהתנאי הראשון בליווי סטודנטים לעיצוב הוא היכולת לשתף מהידע והניסיון שצברתי. מטרתי היא להפגיש בין יוצרים מתחומי האופנה, העיצוב והמוסיקה ולעורר בתלמידים את ההשראה להתנסות, לפרוץ גבולות ולפתח טביעת אצבע ייחודית."
[/toggle]
[toggle title="טקסים, חברות: להיות ייצוגי"]
לבוש והופעה הם כלים קריטיים בהצלחה של גבר ומשמשים ככרטיס הביקור שלו. דרכם הוא מציג את עצמו ולומד על סביבתו. ב'דורון אשכנזי' יש לנו ניסיון רב בהלבשת אנשי עסקים, חברות או ארגונים למגוון אירועים וטקסים, מנסיעות עבודה ואירועים ייצוגיים ועד משלחות ספורטיביות, כמו חברי המשלחת הישראלית למכביה 2013 שהיה לנו העונג להלביש.
[/toggle]
[/toggles]

לקוחות מגיעים אלינו בזכות וגם בגלל ש...