הלבשת חתן

הלבשת חתן

הלבשת חתנים
הגיע הזמן לתת את הבמה גם להלבשת חתן ולא רק לכלה. עד היום, רוב המבטים והבעות ההתפעלות הופנו לשמלת הכלה אשר בגודלה ובעיצובה המיוחד תפסו את עיניהם של כל האורחים, כאשר בדרך כלל החתן הסתפק בחליפה צנועה הכוללת זוג מכנסיים כהים, חולצה לבנה ומקטורן.

עם העלאת המודעות ללבוש והדגש על בגדי חתונה, גם החתנים נהנים מעולם שלם של אפשרויות הלבשת חתן הכוללות מגוון עשיר של סוגים, עיצובים וסגנונות. כיום, ישנם מעצבי אופנה רבים אשר גולת הכותרת שלהם היא דווקא בגדי גברים וחליפות חתן, הם אלו המאפשרים לחתנים ליהנות ממגוון חליפות אשר אחת מהן או יותר לבטח תקלע לטעמו של כל חתן. הלבשת חתן תכלול כמובן חוץ מבגדי חתן, גם את הנעליים המתאימות, האביזרים כמו עניבה או אבנט ואת כל מה שצריך החתן למראה מושלם.

כיצד בוחרים חליפת חתן? או איפה למצוא הלבשה לחתן

לכל חתן טעם אישי מיוחד במינו ועל כן יש להתאים לו חליפת חתן או בגדי חתן המדברים אליו כדי שיוכל להרגיש בהם נינוח וטבעי. יחד עם זאת, הלבשת חתן בימינו מכילה סגנונות רבים ומגוונים ומעצבים אשר מציגים עיצובים רעננים וחדשנים שעשויים בהחלט למצוא חן בעיני החתן וכמובן, להקשות עליו את הבחירה מתוך המגוון הגדול.

ראשית, על החתן להחליט לאיזה סגנון הוא מתחבר? האם ברצונו ללבוש חליפה עם כמה חלקים או שהוא מעוניין להסתפק במכנסיים מחויטים וחולצה בסגנון חופשי ומשוחרר.

הבחירה תלויה גם בעונת החתונה שכן בעונת החורף, החתנים נוהגים לבחור בגדי חתן הכוללים חליפה או לפחות מספר פריטים נוספים כמו ווסט או ג'קט ואילו בקיץ נוטים החתנים לבחור מערכת לבוש פשוטה יותר או חליפה קלילה מכותנה או בד פשתן, ישנן חליפות חתן מקוריות המעוצבות בסגנון יוקרתי ומיוחד, אך יש לזכור חליפה זו לבטח תשמש כמזכרת ולה יהיה בה יותר שימוש פרט לערב החתונה.

חשוב לציין, ישנם חתנים אשר מעדיפים הלבשת חתן פונקציונאלית יותר ובוחרים בפריטים אשר עשויים לשמש אותם בעתיד, העניין תלוי כמובן בחתן וברצונו ללבוש חליפה יוקרתית, מפוארת ומהודרת במיוחד אשר יכולה להיות מבד נוצץ וגזרת מכנסיים גבוהה, חגורה מיוחדת ועוד, או חליפה פשוטה ואלגנטית בצבעים סולידיים שתמיד אופנתיים.

הלבשת חתן צריכה לעלות בקנה אחד עם הלבשת הכלה ולכן בדרך כלל כאשר הכלה לובשת שמלת כלה מפוארת וגרנדיוזית, החתן אמור להשלים את המראה וללבוש גם חליפה יוקרתית ונוצצת ובאותן סגנון עיצוב. אם הכלה לובשת שמלה פשוטה מבד נופל ללא שילובים רבים של אבני חן, החתן יכול בהחלט להסתפק בחליפה קלה ואף בצבעים בהירים ולאו דווקא בצבעים הכהים והמסורתיים.

חליפות חתן מבצעים לחצו