מעצבי חליפות חתן

מעצבי חליפות חתן

מעצבי חליפות חתן אין ספק שינם לא מעט מעצבי חליפות חתן אך כולם יסכימו איתך שחליפת חתן מהמעצב דורון אשכנזי זה ללא ספק סטייל אחר מכולם

דורון אשכנזי מעצב חליפות חתן בגדי גברים כבר למעלה מעשרים שנה. אחרי שנים של לימודים ועבודה באיטליה הגיע לתל אביב, שינקין של היום, רק נולד, והחנות הראשונה נפתחה שם ומצאה את מקומה בתוך סצנת האומנות והתרבות שהחלה לצמוח בו.

מאז, תוך עשייה מגוונת באופנה, קולנוע, תיאטרון, מוסיקה ואומנות, קולקציה אחר קולקציה, ממשיך המותג להעמיק ולחקור את עולם החייטות המסורתי ואת המקום שבו הוא פוגש את הקהל שלו כאן ועכשיו, תוך חיפוש מתמיד אחרי נקודות מבט חדשות והקפדה להישאר קרובים לשולחן העבודה, מחוברים לעשייה עצמה, ללמוד וללמד.

דורון אשכנזי מעצב חליפות חתן, חייטות אורבאנית

המפגש בין העיצוב האיטלקי המוקפד, ערכי הלבוש של התרבות הים תיכונית, והרחוב התל אביבי – יצר שפה חדשה.

חליפת חתן מחוייטת – שמשתמשת בבדים איכותיים, תפירה מדויקת, גזרות קלאסיות ומומחיות של מסורת רבת שנים. ואורבאנית – ערבוב של ישן וחדש, מלוכלך ונקי, צבעוני ואפרורי, נוצץ ועמום, תרבותי ושכונתי. שכבה על שכבה, צבע על צבע, הכול מתערבב יחד, ומגיע לשולחן העבודה, נחתך ונתפר בקפידה ובתשומת לב. המוצר הסופי עומד במבחן הזמן.

האיכות והעשייה המוקפדת משאירים מוצר חזק שמשתבח עם הזמן; המראה, מתרחק מטרנדים חולפים, כדי להישאר נכון ורלוונטי תמיד והפריט שמיוצר בסדרות קטנות שומר על ערכו ונשאר מיוחד ונדיר.